Loading…

Готові до змін?

Мотивація | Розвиток
Що ми робимо

Проектний менеджмент з Максимом Сорокою

4-денний тренінг від громадського діяча та проектного менеджера наукових ініціатив — Maksym Soroka. Деталізована програма, що не дозволить упустити жодну важливу дрібницю формування проекту — тепер ми точно дізнаємось все. Використані усі сучасні практики якісного подання інформації та практичні завдання, що дозволять закріпити теорію, у форматі брейн-штормів, руханок, рефлексій.

Програма тренінгу:
1 день – пошук ідеї. Концепції формулювання ідей проекту та структура типової проектної заявки.
2 день – планування. Як визначити цільову групу та зацікавлені сторони проекту. Планування проектів за техніками WBS та Mind-map.
3 день – фінансування. Основи фандрейзингу. Складання бюджету проекту. Залучення додаткових ресурсів. Звітування над проектом.
4 день – залучення громади до реалізації соціального проекту. Пошук волонтерів. Комунікація у соціальних проектах. Презентація проекту.

Чекаємо учасників на перший день тренінгу на тему «Ідеї молоді – що змінюють світ» 13 липня об 11.00. Для участі необхідно заповнити анкету: goo.gl/c5S2AD

Тренінг відбудеться 13,14,20,21 липня в організації Файноград за адресою вул.Ганни Світличнох 59л. Усі учасники отримають особисте запрошення на тренінг за день до заходу.