Loading…

Готові до змін?

Мотивація | Розвиток
Що ми робимо

Показ фільму Чайлд Худ

27 січня в 17:00 в стінах Арт Простору «Файноград» буде проходити показ короткометражного фільму «ЧайлдХуд». Зйомки соціальної драми під керівництвом краматорського режисера Дмитрий Кононов (Дмитро Кононов) тривали протягом двох місяців, і вже в листопаді 2017 року відбулася її прем’єра в кінотеатрі «Родина».
Кінокартина тривалістю в 20 хвилин розповість про дитячу жорстокість і проблеми виховання. Фільм зачіпає почуття і емоції глядача, пов’язані з однією з найсерйозніших проблем сьогоднішнього дня — насильством серед дітей.
У січні корометражка була презентована в таких населених пунктах, як Слов’янськ, Дружківка, Константиновкв, Лиман, Бахмут, Покровське, Херсон, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Бердянськ, Чернівці, і отримала величезний резонанс серед громадськості. Вже 11 березня планується показ кінокартини в столиці України — Києві. Кіномарафон релізовуєтся при підтримці FreeUa — креативний простір
27 січня мешканці Павлограду мають унікальну можливість не тільки побачити творіння Дмитра Кононова на власні очі, а й познайомитися з режисером і акторським складом, поділитися думками та обговорити побачене.
Вхід вільний!