Loading…

Готові до змін?

Мотивація | Розвиток
Що ми робимо

Зміцнення громадянської взаємодії молоді

Проект спрямован на громадянське залучення місцевої молоді, а також молоді з Павлоградського регіону. Проект прагне виховувати соціально активну молодь , яка зможе вплинути на позитивні зрушення у своїх громадах. Ця ініціатива поєднує в собі динамічний обмін досвідом відомих громадських діячів та досвідчених активістів з молоддю через тренінги, лекції, історії успіху. Завдяки проекту молодь регіону отримає можливість отримати теоритичну складову знань та інші важливі навички, що стануть у нагоді в реалізації власних соціальних ініціатив, що також передбачені проектом.

У межах проекту створено декілька платформ розвитку, що передбачають зустрічі з громадськими діячами зі всієї країни, історії успіху соціальних підприємців, реалізацію власних ініатив молоддю, стажування у розвинених громадських організаціях великих міст України, організацію волонтерських заходів та інше. Завдяки цьому Павлоград стає інкубатором для регіональних ініціатив, культивованих молоддю.

Проект «Зміцнення громадянської взаємодії молоді» здійснюється за підтримки Европейського фонду за демократію та Уряду Канади»