Loading…

Готові до змін?

Мотивація | Розвиток
Що ми робимо

Парклет вільного користування

Парклет — це унікальна зона відпочинку, дуже популярна в Європі. Вона включає в себе лавочки різної висоти, міні-клумби і міні-газони, і вело-парковки. Перший павлограскій парклет оснащений підсвічуванням, що дає можливість чудово відпочити у вечірній час і робить його особливо красивим в темний час доби.

Проект створювали активісти громадської організації Файноград разом з дизайн-студією «Laval design» та волонтерами Павлограду та Богуславу.

«Наша конструкція виготовлена ​​з листів OSB, дерев’яних брусів, масиву дерева з подальшим його покриттям. Для додання лаконічного зовнішнього вигляду і зносостійкості облицьована кахельною плиткою і вологостійкої ламінованої фанерою. Короба для озеленення укріплені металевими рамками, що не тільки прикрашає» зелені «ділянки, а ще й служить захистом від вологи. «- поділився автор проекту дизайнер Валентин Парицький.

Проект був реалізований в рамках конкурсу «Місто своїми руками», що проводиться ДТЕК. Компанія виділила на його реалізацію 18 тисяч гривень. Ще коло трьох тисяч додали активісти.